Galeria 2012

Zobacz starszą Galerię zdjęć z Klubu Karate Kyokushin w Złocieńcu (flash)

09. Piknik/ognisko

09.06.2012 r zorganizowaliśmy z okazji Dnia Dziecka piknik w stadninie koni. Było ognisko, grillowanie, jazda konna i oczywiście zabawne konkurencje sportowe (przeciąganie liny, wyścigi w workach, i jedzenie na czas).
W konkurencji wyścigi w workach zwyciężył Dominik Rybacki z mamą.
W konkurencji jedzenia na czas do 8 lat zwyciężył Kacper Dudzik, a do 10 lat Maksymilian Kapuściński.

08. Egzamin

01.06.2012 r został przeprowadzony w naszym klubie egzamin na stopnie kyu.
Było ciężko szczególnie dla kilku najmłodszych adeptów, którzy podczas egzaminu nie wykazali się zdyscyplinowaniem, ale wszystko zakończyło się pozytywnie.

07. Pokaz Euroboisko

W dniu 30.05.2012 r na Euroboisku w Złocieńcu odbyła się – II Złocieniecka Olimpiada Przedszkolaków o Puchar Dyrektora OSiR. Impreza sportowo – rekreacyjna zorganizowana została w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz z okazji Dnia Dziecka.
Na zakończenie organizator przygotował dla przedszkolaków niespodziankę w postaci występu młodych zawodników i zawodniczek z Klubu Karate Kyokushin Złocieniec.

06. Turniej Dzieci i Młodzieży Świnoujście

W dniach 25-27 maja 2012r w Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego nr 1 w Świnoujściu, odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście. Honorowy Patronat nad zawodami, objęli: Ambasada Japonii w Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz.
Przez dwa dni zawodnicy rywalizowali ze sobą w konkurencjach kata, kumite, light contact oraz kumite full contact powyżej 18-go roku życia. W tegorocznym turnieju wzięło udział w tych trzech kategoriach 278 zawodników i zawodniczek z 28-u ośrodków, i 6 krajów Europy. Sędzią głównym zawodów był sensei Andrzej Kłujszo. Organizatorem Świnoujska Akademia Karate Kyokushin i sensei Paweł Sujka.
Ze Złocieńcu startowali: Dawid Raczyński, Marcel Wiszniewski – 3m. w kata, Justyna Pawłowicz, Karolina Śmigielska – 1m. w kumite młodziczek, Jakub Pawłowicz – 3 m. w kumite juniorów i 1m w kata juniorów, Jagoda Pawłowicz, Angelika Rumak, Kinga Barańska, Szymon Gorowiec – 3 miejsce w kumite młodzików.
Opiekunowie grupy: sensei Wojciech Pawłowicz i sensei Piotr Michaś

05. Olimpiada Mielno

31 marca 2012r w Mielnie, odbyły się finały XIII Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Karate Kyokushin.
Łącznie w zawodach udział wzięło 280 zawodników z 16 najsilniejszych ośrodków województwa zachodniopomorskiego. Startujący rywalizowali ze sobą
w konkurencjach kata, kumite oraz walka z cieniem.
Ze Złocieńcu i w naszej filii w Czaplinku startowało 25 zawodników. Kilkoro z nich, brało pierwszy raz udział w zawodach tej rangi.
LISTA STARTUJĄCYCH Z WYNIKAMI:
Dzieci 6 do 9 lat:
Szymańska Oliwia – 2m. walka z cieniem do 7 lat, Ziomko Michał, Disterhoft Wiktor, Żelazek Krzysztof, Matczak Kamil, Cieszkowski Sebastian, Dudzik Kacper, Michalczak Kacper, Oliwko Oliwier, Zając Adrian, Gorowiec Michał – 2m. walka z cieniem do 8 lat, Weselak Mateusz.

Dzieci 10 do 13 lat:
Kapuściński Maksymilian – 1m. w kata do 10 lat, Raczyński Dawid – 3 m. w kata do 10 lat, Kaziszyn Krystian, Reczko Agnieszka, Wiszniewski Marcel – 1 m. w kata do 12 lat i 2 m. w kumite do 12 lat, Dawidowska Katarzyna,

Młodzicy 14 – 15 lat:
Pawłowicz Justyna – 1 m. w kumite do 55 kg (14 lat), Śmigielska Karolina – 2 m. w kumite +50 kg (15 lat), Szczecińska Angelika -1 m. w kumite do 55 kg (15 lat), Kordek Karolina – 2 m. w kumite + 55 kg (14 lat), Bochniarz Roksana.

04. Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Wejherowo

24 marca 2012 w Hali Judo Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z udziałem blisko 140 uczestników z dwudziestu ośrodków. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym sensei Andrzej Kłujszo. Organizatorem mistrzostw był Klub Kyokushin Karate i Sportów Walki w Wejherowie kierowany przez sensei Krzysztofa Kuklińskiego.

Zawodnicy ze Złocieńca:
1. Kinga Barańska- 1 m. w kumite juniorek do 55kg. 2. Paulina Ostrzycka- 3 m. w kumite juniorek do 55kg. 3. Angelika Rumak, 4. Jakub Pawłowicz- 1m w kata juniorów i 3m. w kumite juniorów do 75kg. 5. Angelika Szczecińska- 3m. w kumite lekki kontakt młodziczek, 6. Justyna Pawłowicz, 7. Karolina Śmigielska-1 m. w kumite młodziczek + 50kg i 1 m. w kumite lekki kontakt młodziczek.
Opiekunami grupy byli: sensei Marek Chmura i Piotr Michaś.

03. Pokaz Czaplinek

W dniu 04.03.2012 r. w hali widowiskowo – sportowej w Czaplinku rozegrany został Otwarty turniej koszykówki w ramach obchodów 67 rocznicy Powrotu Polskości na Pomorze.
Tuż po zakończeniu ostatniego spotkania odbył się pokaz karate w wykonaniu Klubu Kyokushin Złocieniec, który wzbudził aplauz wśród zgromadzonej publiczności.

02. VII Gala Sportu

W dniu 03.03.2012 r w Złocieńcu odbyła się „VII Gala Sportu„. Tym razem uroczystość odbyła się w kinie „Mewa”. Podczas tej imprezy zostali wyróżnieni i uhonorowani okolicznościowymi statuetkami przez Burmistrza Złocieńca Waldemara Włodarczyka i Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Tadeusza Koźmę złocienieccy zawodnicy, trenerzy, nauczyciele, działacze i animatorzy.
Na uroczystość przybyli również, oprócz dzieci i młodzieży, przedstawiciele władzy samorządowej województwa i powiatu: pan Jacek Kozłowski – radny sejmiku zachodniopomorskiego i pan Jerzy Lauersdorf – przewodniczący rady powiatu. Nagrody wręczał również członek zarządu zachodniopomorskiego szkolnego związku sportowego w Szczecinie pan Marcin Kuduk.
Z naszego klubu wyróżnieni zostali:
1. W kategorii zawodnicy: Jakub Pawłowicz, Paulina Ostrzycka, Kinga Barańska, Justyna Pawłowicz, Karolina Śmigielska, Agnieszka Reczko, Maksymilian Kapuściński, Angelika Szczecińska, Marcel Wiszniewski, Dawid Raczyński, Jagoda Pawłowicz, Wojciech Stawicki.
2. W kategorii trener: Wojciech Pawłowicz
3. W kategorii animator sportu: Piotr Burzuński

01. Mistrzostwa Szczecin

W dniu 26.02.2012r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Pomorza Dalekowschodnich Sztuk Walki, których organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA. Do Szczecina zjechały drużyny z województw zachodniopomorskiego i pomorskiego w tym ze Złocieńca, Świnoujścia, Postomina, Mielna, Kołobrzegu, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Białogardu i Morynia. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 215 zawodników. Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:
1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA
2. Świnoujska Akademia Kyokushin Karate
3. Koszaliński Klub Kyokushin Karate
4. Mielno
5. Złocieniec
6. Postomino
7. Drawsko POM.
8. Moryń
9. Kołobrzeg
10. Białogard
Z naszego klubu startowali:
– w kat. kumite chłopców 16-17 lat
1 miejsce- Jakub Pawłowicz

– w kat. kumite dziewczyn 14-15 lat
1 miejsce- Karolina Śmigielska
2 miejsce -Angelika Szczecińska

oraz Justyna Pawłowicz, Paulina Ostrzycka i Jagoda Pawłowicz
prawdziwą przygodę z karate.